Pracuj z nami

Praca w Lindorff to praca w firmie, dla której pomaganie ludziom jest jedną z najwyższych wartości. Zatrudniamy 4400 osób w 12 krajach i jesteśmy na drodze do zostania największym na świecie dostawcą usług kredytowych - dlatego ciągle poszukujemy nowych ludzi do pracy w Lindorff.
Jesteśmy zdeterminowani do tego, by kształtować rozwiązania przyszłości.

Poznaj nas bliżej

Zarządzanie kredytami dynamicznie zmienia się na całym świecie. Jesteśmy zdeterminowani, żeby kształtować rozwiązania przyszłości. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami na rynku i dostosowujemy się do zewnętrznych zmian i jednocześnie nieustannie doskonalimy nasze usługi, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. W Lindorff nie poprzestajemy na rozwiązaniach, które działają. Poszukujemy rozwiązań, które ułatwiają życie. Jeśli jesteś osobą, która w wyzwaniach widzi możliwości, być może szukamy właśnie Ciebie.

KIEDY TYLKO ZACZNIESZ PRACĘ W LINDORFF, SZYBKO ZROZUMIESZ, ŻE SERCEM NASZEJ DZIAŁALNOŚCI SĄ NASZ ZESPÓŁ ORAZ KLIENCI

Mamy 4400 utalentowanych współpracowników w 12 europejskich krajach i nieustannie staramy się przekraczać oczekiwania rynkowe. Jesteśmy europejskim liderem usług zarządzania kredytami. Z naszym nordyckim dziedzictwem w sercu staramy się każdego dnia analizować sposób, w jaki pracujemy, aby dążyć do rozwoju i innowacyjności branży, w której staramy się konkurować. Oznacza to, że wymagamy od siebie wysokich standardów i kierujemy się naszymi wartościami w tym, jak pracujemy i jak współpracujemy ze sobą.


Aktualne oferty pracy

Wierzymy, że to ludzie prowadzą naszą firmę na czołową pozycję w branży i rozwijamy naszą działalność poprzez budowanie zaufania i pielęgnowanie nowych pomysłów. Dlatego zawsze szukamy nowych utalentowanych osób, które dołączą to naszego zespołu, aby kształtować rozwiązania przyszłości.

Więcej informacji o aktualnych ofertach pracy znajdziesz tutaj.