Pracuj z nami

Pracuj w firmie, dla której pomaganie ludziom jest jedną z najwyższych wartości. Jako połączona firma zatrudniamy ponad 8000 osób w 23 krajach europejskich. Jesteśmy czołowym specjalistą na światowym rynku zarządzania wierzytelnościami. Dlatego ciągle poszukujemy nowych ludzi do pracy w Lindorff.
Jesteśmy zdeterminowani, by kształtować rozwiązania przyszłości.

Poznaj nas bliżej

Branża zarządzania wierzytelnościami dynamicznie zmienia się na całym świecie. Jesteśmy zdeterminowani, aby kształtować rozwiązania przyszłości. Dostosowujemy się do zewnętrznych zmian i doskonalimy usługi, aby sprostać oczekiwaniom klientów. W Lindorff nie poprzestajemy na rozwiązaniach, które działają. Poszukujemy tych, które ułatwiają życie. Jeśli jesteś osobą, która w wyzwaniach dostrzega możliwości, szukamy właśnie Ciebie.

KIEDY TYLKO ZACZNIESZ PRACĘ W LINDORFF, SZYBKO ZROZUMIESZ, ŻE SERCEM NASZEJ DZIAŁALNOŚCI SĄ NASI KLIECI I PRACOWNICY

Jesteśmy światowym liderem usług zarządzania wierzytelnościami. Mamy 8000 utalentowanych współpracowników w 23 europejskich krajach i nieustannie staramy się przekraczać oczekiwania rynkowe. Jesteśmy dumni z naszego nordyckiego dziedzictwa. Tradycję łączymy z innowacyjnością, nieustannie się rozwijamy. Wymagamy od siebie wysokich standardów etycznych i kierujemy sie naszymi wartościami podczas codziennej pracy.


Aktualne oferty pracy

Wierzymy, że to ludzie prowadzą naszą firmę na czołową pozycję w branży. Rozwijamy działalność poprzez budowanie zaufania klientów i kreowanie nowych pomysłów. Dlatego nieustannie szukamy nowych utalentowanych osób, które dołączą do nas, aby kształtować rozwiązania przyszłości.

Więcej informacji o aktualnych ofertach pracy znajdziesz tutaj.