Połączenie firm Lindorff i Intrum Justitia

27 czerwca firmy Lindorff i Intrum Justitia połączyły się, aby stać się światowym liderem usług zarządzania zobowiązaniami.

12 czerwca Komisja Europejska zaakceptowała połączenie firm Lindorff i Intrum Justitia*. Transakcja została sfinalizowana 27 czerwca. Od tego dnia oficjalnie jesteśmy jednym przedsiębiorstwem i do końca bieżącego roku nasze działalności zostaną połączone.

Razem zaoferujemy światowe standardy usług zarządzania zobowiązaniami. Da nam to na tyle silną pozycję, aby nieustannie zmieniać i rozwijać całą branżę.

Firmy Intrum Justitia i Lindorff dążą do uzyskania i utrzymania pozycji zaufanego lidera i innowatora w naszej branży. Wierzymy, że poprzez zapewnienie płynności finansowej przedsiębiorcom oraz wspieranie ludzi i firm w dotrzymywaniu ich zobowiązań, przyczyniamy się do budowania stabilnej gospodarki. Dotychczas nasze firmy, każda we własnym zakresie, były pionierami zmian w sposobie działania branży zarządzania wierzytelnościami, koncentrując się na zgodności z przepisami oraz odzyskiwaniu należności zgodnie z prawem i z szacunkiem do zadłużonego. Razem tworzymy zespół ponad 7800 profesjonalnych, zaangażowanych i oddanych pracowników w całej Europie.

Pracujemy nad połączeniem naszych działalności, aby stać się jedną firmą działającą pod jedną marką i wizerunkiem dla klientów. Jednak do momentu zakończenia procesu integracji

będziemy działać pod naszymi własnymi markami — Lindorff i Intrum Justitia. Jako klient firmy Lindorff lub Intrum Justitia w tej chwili nie dostrzeżesz zmian w zakresie usług i kanałów komunikacji. –


Ik heb een openstaande schuld bij Lindorff

Mam zadłużenie w firmie Lindorff

Obecnie w zakresie naszych usług i kanałów komunikacji nic się nie zmienia. Jeśli masz zaległe zadłużenie w firmie Lindorff, możesz nadal korzystać z usługi Lindorff24 lub skontaktować się z naszą obsługą klienta, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć rozwiązanie. Czytaj więcej.

Ik ben een opdrachtgever van Lindorff

Jestem klientem Lindorff

Jeśli jesteś klientem Lindorff, możesz korzystać z tych samych kanałów komunikacji i portali dla klientów co dotychczas. Dziękujemy za kontakt. Czytaj więcej


* Decyzja Komisji była uzależniona od zbycia działalności firmy Lindorff w Danii, Estonii, Finlandii i Szwecji oraz działalności Intrum Justitia w Norwegii. Oznacza to, że Lindorff i Intrum Justitia pozostaną konkurentami na tych pięciu rynkach.

Więcej informacji na temat połączenia można znaleźć na stronie www.lindorff.com.