Połączenie firm Lindorff i Intrum Justitia

27 czerwca firmy Lindorff i Intrum Justitia połączyły się, aby stać się światowym liderem usług zarządzania zobowiązaniami. Czytaj więcej.

X
Ludzie są najważniejsi!

Ludzie są najważniejsi!

Aby odzyskiwać wierzytelności w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb Twoich klientów, opracowaliśmy tzw. „osobowości”. Każda z nich powstała na podstawie faktów i danych dotyczących zachowań i preferencji klientów.

Czytaj dalej
Paradoks zarządzania wierzytelnościami

Paradoks zarządzania wierzytelnościami

Najskuteczniejszą metodą odzyskiwania należności jest pomaganie ludziom w ich terminowym spłacaniu. W przypadku opóźnienia płatności do jej uregulowania prowadzi tyle dróg, ilu jest klientów — od uprzejmego przypomnienia w formie SMS-a po restrukturyzację zadłużenia.

Czytaj dalej
Połączenie spółek Lindorff i Intrum Justitia

Połączenie spółek Lindorff i Intrum Justitia

W listopadzie 2016 r. spółki Lindorff i Intrum Justitia ogłosiły zamiar połączenia się. To dobra wiadomość dla klientów obu firm, ponieważ będą mogli korzystać z jeszcze szerszej gamy usług i większych zasobów wiedzy specjalistycznej.

Czytaj dalej
Certyfikat Etyczny KPF

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych potwierdza - możesz nam zaufać

Co roku Komisja Etyki, działająca w ramach stowarzyszenia, weryfikuje czy postępowanie przedsiębiorstw członkowskich jest zgodne z Zasadami Dobrych Praktyk. W marcu 2017 r. firma Lindorff SA po raz kolejny, w wyniku pomyślnego przejścia audytu, została nagrodzona Certyfikatem Etycznym.

Czytaj dalej